niedziela, 5 lipca 2015

Follow the blue rabbit...


Aż mnie nosiło ostatnio od tego wolnego czasu i braku materiałów do stworzenia czegokolwiek... Postanowiłam więc porobić coś co wykonuje się ręcznie, bez wielu potrzebnych narzędzi czy surowców. I tak oto powstał niebieski filcowy królik zawieszka. Prawdopodobnie skończy jako brelok do kluczy, póki co innych zastosowań mu nie znalazłam. Przy wyprawie do craft store'u, w którym kupiłam mały zestawik arkuszy filcu i mulin zajrzałam też do tak zwanego przeze mnie 'funtosklepu', czyli chyba Poundland'u gdzie, jak z nazwy domyśleć się można, za 1 funta kupiłam woreczek różnych cekinów i taśmę magnetyczną (tego wynalazku jeszcze nie używałam, ale mnie zaciekawił). Igieł z oczkiem, które przyjęłoby mulinę w żadnym z powyższych nie odnalazłam i tak trafiłam do WH Smith, gdzie miłym odkryciem był dział z wszelakimi produktami do własnoręcznej dłubaniny. 

Królika zabrałam na spacer do Hope Valley, gdzie wybraliśmy się na keszowanie. A na koniec kilka widoczków z wyprawy:


Jak stąd wrócę kupię sobie overlocka...

3 komentarze:

 1. Zwiedziłam Twojego bloga. Fajne rzeczy szyjesz. Podziwiam, bo ja nie potrafię ;)
  A z tym "keszowaniem" to fajna sprawa. Znalazłaś coś w tych pięknych okolicznościach przyrody ?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A próbowałaś szyć?:) Ja uczę się sama i powoli do przodu. Z pewnością byłoby łatwiej gdyby ktoś mi to pokazywał na żywo, ale z internetem też daję radę. Każde postępy cieszą:)
   W keszowaniu jak w życiu ogólnie, raz znajdziesz, dwa razy nie;) Ale cała przyjemność w posiadaniu celu i powodu do wyruszenia w plener.

   Usuń
 2. Jaki śliczny niebieski króliczek!!!
  A owieczka dostojnie pozowała do fotki... Góry piękne.

  OdpowiedzUsuń

Co chciał(a)byś mi powiedzieć?:)