piątek, 6 lutego 2015

Lumpexy w Gorzowie

Moja misja rozeznania się w cenach w gorzowskich second handach zakończona. Mogę więc przedstawić dziś podsumowanie. Od razu zaznaczam, iż oczywiście nie są to wszystkie tego typu przybytki w Gorzowie;) Wybrałam te w których sama bywam lub bywałam  (częściej lub rzadziej...) i w których towar jest sprzedawany na wagę. Rozpiska cenowa jest wynikiem wypraw w okresie grudzień 2014-styczeń 2015 i była aktualna na ten moment. Dni dostaw raczej nie ulegają zmianie, ale kwoty mogą się potem lekko zmieniać z czasem.

Moje pierwsze spotkania ze sklepami z odzieżą używaną rozpoczęły się w sumie, kiedy przyjechałam do Gorzowa na studia. W tamtych czasach wyszukiwałam sobie czasem ubrania. Teraz to już moje wyprawy ograniczają się raczej do tkanin. Mam swój ulubiony, w którym trafiają się końcówki (czasem zupełnie z innej epoki, ale że mają urok retro to...), a czasem dawne zasłony lub inne obrusy;). Który? Nie zdradzę, ale jeśli ktoś jest dobry w dedukowaniu to się domyśli z poprzednich postów;)

Do rzeczy. Poniżej znajduje się mapka, na której zaznaczyłam sklepy z odzieżą używaną w Gorzowie, a pod nią rozpiska z cenami w poszczególne dni. Nie podawałam nazw tylko miejsca, gdzie znajdziecie dane second handy.
Miłego polowania i być może do zobaczenia na miejscu;)

A na zakończenie moje ostatnie 'zdobyczne' tkaninki:


1 komentarz:

Co chciał(a)byś mi powiedzieć?:)